Veebiteenused

Kodulehekülgede valmistamine

Efektsete ja funktsionaalsete kodulehekülgede valmistamine. Hoolitseme selle eest, et Teie kodulehed oleksid kiired, kergesti leitavad ja esindusliku välimusega.

E-poed

Valmistame e-poed WooCommerce’i platvormile. WooCommerce on hea lahendus väiksematele ja keskmistele ettevõtetele, kes soovivad enda tooteid veebis müüa. WooCommerce'i on lihtne hallata ja selleks, et ka mobiilist kõik ostud tehtud saaks, valmistame kõik e-poed dünaamilisele disainile.

Dünaamiline disain

Tahvelarvutid ja nutitelefonid hakkavad üha enam populaarsemaks muutuma ja sellega peab arvestama ka iga ettevõtja. Skylar tuleb siin kohal appi ja valmistab Teile kodulehe, mis kohandub kõikide seadmetega.

Kujundused

Kodulehe disain määrab ära esmamulje Teie klientide silmis. Suurem osa internetikasutajatest hindavad ettevõtte usaldusväärsust just kodulehe disaini põhjal. Ära kaota kliente ja muuda oma koduleht modernseks. Valmistame Teile kujunduse, mis sobib just Teie ettevõttega.

Veebilehtede haldus

Aeg on kõigile väga väärtuslik! Skylar teeb kodulehtede sisu haldamise Teie eest ära, kui Teil endal selle jaoks aeg või võimalused puuduvad.